Гру
03
2021
0

Jeep відкликає Wagoneer, Grand Wagoneer та Grand Cherokee L

Національне управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) оголосило кампанію для найдорожчих позашляховиків Jeep — моделей Wagoneer і Grand Wagoneer, а також Grand Cherokee L нового покоління. У них виявилася серйозна проблема з одним із електронних блоків, який керує подушками безпеки. Внаслідок деяких помилок у програмному забезпеченні блок може відключити подушки водія, пасажира, а також колінні подушки — причому без попередження.

Зрозуміло, це може призвести до серйозних травм у разі аварії, тому Jeep змушений якнайшвидше усувати проблему. Дилерам Jeep для цього потрібно лише перепрограмувати блок, що займе кілька хвилин для кожного автомобіля. Число потенційно несправних Джипів складає 99 255 – і це один із найбільших відгуків марки за останні кілька років. У вересні 2019 року автовиробникові довелося відкликати пікап Gladiator, щоб виправити проблему із заднім карданним валом, а через кілька днів у позашляховика Wrangler 2018 та 2019 модельних років виявили погано зварені рами.

Jeep Wagoneer оснащується 5,7-літровим мотором, потужність якого становить 397 кінських сил. Разом з агрегатом працює автоматична трансмісія, а також система повного приводу Quadra-Drive II, особливістю якої є наявність понижувальної передачі та електронного блокування заднього диференціала. Крім того, для топової версії передбачено три ряди сидінь, причому посередині встановлені капітанські крісла, розділені центральною консоллю.