Тра
13
2021
0

Кросовер Jeep A-UV випускатимуть у Польщі на французьких компонентах

Нова модель для Європи закріпить злиття між Fiat Chrysler та Groupe PSA.

Назва кросовера поки невідома, а позначення A-UV використовується умовно, за аналогією з Mercedes A-Class, оскільки майбутній автомобіль буде найменшим у лінійці Jeep. Ще не названий utility vehicle (UV) вироблятиметься FCA у Польщі на платформі Groupe PSA CMP.

Початок виробництва запланований на листопад 2022 року. Завод у місті Тихи отримає 755 мільйонів польських злотих або близько 165 мільйонів євро за поточним курсом обміну для виробництва A-UV та ще двох кросоверів A-сегменту від марок Alfa Romeo та Fiat. Automotive News Europe повідомляє, що Jeep спочатку запропонує новинку із двигуном внутрішнього згоряння, а приблизно через п’ять місяців випустить батарейну версію цієї моделі.

Платформа Groupe PSA CMP зараз використовується для декількох моделей альянсу, а насамперед – Peugeot 2008. Субкомпактний кросовер доступний з трициліндровим турбомотором об’ємом 1,2 літра, а також 1,5-літровим турбодизелем з чотирма циліндрами, підключеним до шести ”механіці” або восьмиступінчастому автомату.

Базовим є 100-сильний двигун PureTech 100. Цей двигун також доступний з потужністю 130 кінських сил. Дизель пропонує віддачу 110 і 130 сил. Існує також електрична версія e-2008, з акумулятором на 50 кіловат-годин та 136-сильним електродвигуном, вбудованим у передню вісь. Електрична версія має запас ходу приблизно 310 кілометрів.