Кві
02
2021
0

Jeep починає розгортати мережу зарядних станцій серед американського бездоріжжя

Компанія Jeep всерйоз взяла курс на електрифікацію своїх автомобілів та технологій. Крім запуску у виробництво нового гібрида Wrangler 4xe, Jeep робить інші кроки в цьому напрямку. Так, компанія оголосила про розгортання мережі зарядних електростанцій біля оффроуд-троп та путівців на території США. Станції підключатимуться до загальнонаціональної мережі, або працюватимуть на енергії сонця та вітру.

Перші зарядні пункти з’являться вже цієї весни неподалік міст Моаб у штаті Юта, Біг Беар та Рубікон Трейл у Каліфорнії. Всі ці точки на карті поєднує одне – недалеко від них починаються популярні маршрути для хайкінгу та оффроуд-пригод. Упродовж року буде відкрито ще кілька станцій в інших подібних локаціях.

Зрозуміло, це нововведення зустріло гарячу підтримку з боку спільноти джиперів та хайкерів. Наприклад, той же Jeep Wrangler 4xe може проїхати повністю електричному режимі всього 30 кілометрів, перш ніж йому знадобиться підзарядка. Заряджання його 17 кВт·год батареї напругою 240 В займе близько двох годин. При цьому для власників зарядка буде безкоштовною, якщо вони скористаються спеціальним додатком Jeep. Як запевняє компанія, станції, що встановлюються, будуть сумісні з усіма майбутніми моделями її електромобілів.