Бер
31
2021
0

Оновлений Jeep Compass дебютує в Європі наступного місяця

Європейський підрозділ Jeep Europe оголосив про плани представити оновлений Compass 6 квітня. Компанія тримає деталі в секреті, але описала автомобіль як «абсолютно нову модель», яка має «серйозні зміни у всіх її функціях та характеристиках, включаючи стиль, технології, безпеку, стійкість та функціональність».

Європейський варіант має піти стопами китайської моделі, яка була представлена ​​минулої осені. В результаті варто чекати на нову передню панель зі зміненою решіткою радіатора та рестайлінговими фарами. Модель також повинна мати змінені протитуманні фари та більш спортивний нижній повітрозабірник із прямокутними вставками.

Оновлення повинні продовжуватися в салоні, оскільки модель китайської специфікації має нове рульове колесо, перероблену панель приладів і окремо 10,25-дюймову інформаційно-розважальну систему. До них приєднуються 10,1-дюймова цифрова панель приладів, нова центральна консоль і більш якісний розподільний пристрій.

Спочатку передбачалося, що варіанти двигунів збережуться, але згадка Jeep «серйозних змін» у характеристиках та стійкості Compass передбачає, що ми можемо очікувати більш екологічні силові агрегати. Всі подробиці стануть відомими наступного місяця.
Також варто згадати, що Jeep працює над семимісним Compass, який можна було б назвати Grand Compass або Patriot. Проте залишається незрозумілим, чи дебютує цей варіант 6 квітня.