Бер
15
2021
0

Чому Jeep Wagoneer не має значка бренду?

У оновлених Jeep Wagoneer та Grand Wagoneer відсутня одна важлива особливість Jeep – значок Jeep. Навіть з усім великим листом металу та простором на цих величезних позашляховиках Jeep не знайшов місця для класичного логотипу Jeep. Згідно з інтерв’ю MotorTrend, гендиректор Jeep Крістіан Меньє підтвердив, що це зроблено спеціально.

Jeep Wagoneer та Grand Wagoneer повертають Jeep у сегмент великих розкішних позашляховиків, де вони сподіваються розширити привабливість та клієнтську базу бренду Jeep. Для такої важливої ​​моделі, як близнюки Wagoneer, можна було очікувати, що Jeep гордо відображатиме свій логотип на своїх найрозкішніших творах, проте це вважали непотрібним.

Гендиректор Jeep Крістіан Менье пояснив MotorTrend, що логотип Jeep просто не потрібен, оскільки позашляховики Wagoneer та Grand Wagoneer, очевидно, є Jeep через стиль та культову назву Wagoneer. Цей тип брендингу не новий, оскільки Ford з великим успіхом відмовився від використання свого логотипу на Mustang та майбутньому Bronco. Mustang і Bronco – це культові продукти Ford, які можуть працювати автономно і не потребують логотипу Ford для просування бренду Ford.

Jeep Wagoneer та Grand Wagoneer займуть нове місце преміум-класу для бренду Jeep та допоможуть запропонувати більш заможним клієнтам Jeep розкішні враження. Jeep Wagoneer коштуватиме від 59 995 доларів, а Grand Wagoneer – від 88 995 доларів і може легко перевищити 100 000 доларів із опціями.

З чудовим стилем Jeep і культовою назвою, можливо, Jeep Wagoneer і Grand Wagoneer взагалі не потребують логотипу Jeep. Оскільки ці нові позашляховики Jeep перетворюються на суббренд класу люкс Jeep, нам цікаво спостерігати, як вони розвивають та розвивають бренд Jeep навіть без культового логотипу Jeep.