Бер
01
2021
0

Jeep здивував ціною Wrangler із двигуном V8

Фірма Jeep здивувала американців ціною Wrangler Rubicon 392 із двигуном V8. Багато оснащений позашляховик у виконанні Launch Edition оцінили в 73,5 тисячі доларів, тобто восьмициліндровий всюдихід виявився дорожчим за 712-сильний суперпікап RAM TRX, а різниця зі стартовою ціною на базовий Wrangler більш ніж дворазова

В активі Wrangler Rubicon 392 атмосферний двигун V8 об’ємом 6,4 літра потужністю 476 кінських сил і крутним моментом 637 Нм. Дорожній просвіт збільшено на 50 міліметрів, штатно встановлені «грязеві» покришки зовнішнім діаметром 33 дюйми, а рама, підвіска та мости посилені.

Фірма Jeep підкреслює, що до списку базових опцій Wrangler Rubicon 392 Launch Edition за 73,5 тисяч доларів включені «шкіряний» салон, повний набір систем активної та пасивної безпеки, а також медіасистема Uconnect c 8,4-дюймовим дисплеєм. Однак за м’який верх з електроприводом, тягово-зчіпний пристрій або камери кругового огляду все одно доведеться переплачувати. Також у ціну не включено доставку — вона обійдеться у додаткові 1495 доларів.

Прямих конкурентів у восьмициліндрового Jeep Wrangler немає, тож американська фірма планує непогано заробити, адже щодо звичайного Wrangler Rubicon з «атмосферником» V6 переплата складе понад 30 тисяч доларів! Дешевше, Wrangler Rubicon 392, виявився навіть куди потужніший 712-сильний суперпікап RAM TRX: у базовій версії вантажівка коштує 70 тисяч доларів.

Продажі Wrangler Rubicon 392 розпочнуться до кінця березня. Протягом місяця буде запущено конфігуратор моделі та названо мінімальну ціну. За межами США найпотужніший і найшвидший Jeep продавати не планують.