Бер
01
2021
0

Напівдвері у Jeep Wrangler

Штатно Wrangler оснащений повноцінними бічними дверима з металевими віконними рамками та електричними склопідйомниками. Звичайно, такі двері можна легально демонтувати, проте для тих, хто хоче посилити відчуття відкритого простору, але не готовий миритися з повною відсутністю дверей, компанія запропонувала так звані «half doors», тобто «напівдвері». Така опція була і в колишніх вранглерів, але нинішня модель зразка 2017 року з’явилася тільки зараз.

Такі двері позбавлені верхньої частини, причому підвіконня опущено до рівня бортів багажника. Петлі, електричні роз’єми та інше кріплення у них такі ж, як у стандартних стулок. Замість внутрішніх ручок встановлені шкіряні ремінці, а на випадок негоди передбачені надставки з поліетиленовими вікнами на блискавках, у яких рамки виготовлені з вінілу або акрилу (з цих матеріалів виконаний тент).

Напівдвері розроблені підрозділом Mopar і входять до фірмового пакету Dual Door Group, який можна замовити у дилера при покупці машини. Це означає, що із заводу Wrangler завжди приходить зі стандартними повноцінними дверима, а усічені стулки додаються до нього як аксесуари для самостійної установки. У США такий пакет коштує від 2350 доларів для короткого дводверного вранглера та від 3995 доларів для чотиридверної версії.