Лют
15
2021

Що означає Jeep?

Походження назви автомобіля має більше версій, ніж будь-яка інша марка у світі. Найбільш популярна думка, що вона походить від абревіатури General Purpose або GP, що означає категорію автомобілів загального призначення.

За іншими джерелами, Ford, який взяв участь у розробці, привласнив машині назву GPW, що дослівно можна розшифрувати, як «автомобіль Willys з колісною базою до 80 дюймів за державним замовленням».

І, нарешті, третя версія є малоймовірною, але саме вона і може виявитися найреальнішою. У 30-х роках був популярний герой коміксів, якийсь Юджин Джип, який мав завидну кмітливість і спритність. Тому люди, знайомі з його пригодами, почали жартома називати один одного, а також привертають увагу своєю неординарністю предмети прізвиськом «джип». Цей період якраз припав на появу нового автомобіля, до якого ця прізвисько одразу й прийшлася якраз на довгі десятиліття.

Підсумовуючи, можна з повним правом сказати, що Jeep, як справжня легенда, «самоназвався» без впливу на те його прабатьків.