Лют
12
2021

Jeep Wrangler: Цікаві факти

Як не крути, Jeep Wrangler вважається одним з кращих позашляховиків світу. Незважаючи на останні скандальні випадки, про які дізналися всі любителі повнопривідних авто, Wrangler вважають надійним і зручним для суворого бездоріжжя.

Факт №1

Історія моделі Wrangler розпочалася з культового військового позашляховика – Willys. Фани Jeep вважають, що саме модель Wrangler є найбільш наближеною до військового автомобіля, який колись підкорив автомобілістів. Більшість любителів Jeep не ставляться серйозно до інших моделей, тому що вони стають схожими на європейські машини та зраджують натуральному американському стилю.

Факт №2

Wrangler – найдорожча модель Jeep. Щоб купити автомобіль у базовій комплектації, доведеться витратити понад 50 000 доларів. Ціна залежить від модифікації та силових характеристик позашляховика. Rubicon коштує понад 68 000 доларів. Навіть преміум Grand Cherokee коштує значно дешевше.

Навіть б/в позашляховик 90-х років коштує близько 10 тисяч доларів. Купувати такий транспорт трохи ризиковано, адже після суттєвих модифікацій автомобіль може бути придатним лише для змагань, але не для пересування містом та трасами.

Факт №3

Найкраща версія для бездоріжжя – Rubicon із трьома дверима. Чому? Тому що це завжди улюблений класичний варіант цієї моделі. Він вважається прохіднішим, ніж нова 5-дверна версія. А у версії Rubicon ймовірність десь застрягти і не проїхати – мінімальна. Ця модифікація призначена для затятих джиперів, які на бездоріжжі знаходяться частіше, ніж на звичайних дорогах з асфальтовим покриттям. Випускають Rubicon з болотними шинами – BFGoodrich Mud-Terrain і всіма блокуваннями.

Факт №4

Jeep Wrangler не передбачає дорогих салонів. Незважаючи на високу ціну, ви ніколи не отримаєте преміум-салон, як у автомобілів такої вартості. Це буде дуже аскетичний салон без гігантських мультимедійних систем і автопілотів. Навіть клавіші для підйому скла розмістили на центральній консолі, щоб Jeep було легко модифікувати та зняти двері.

Факт №5

Wrangler – автомобіль-конструктор. Цей позашляховик підкупив автомобілістів не лише своєю прохідністю. Фішкою всюдихода є гнучкість. Можна демонтувати кузовні деталі та переробити автомобіль так, як зручно власнику. З кожного авто можна зробити рамний «скелет». Усі деталі мають спеціальні ручки, щоб їх було зручно знімати та закріплювати..

Факт №6

Wrangler у США та в Європі – це різні авто. У Європі дуже суворі норми безпеки, тому виробнику довелося переробити передню частину. Бампер став круглішим, хоча в американців він має досить гострі кути. Також відрізняються силові характеристики.

Факт №7

Більшість фанів Wrangler завжди модифікують позашляховик. Це навіть передбачено виробником. Ще на етапі проектування інженери марки Jeep продумують можливі поліпшення, дають ідеї та створюють технічні можливості для тюнінгу. Наприклад, у версії Rubicon вивели окремі клавіші, до яких можна буде підключити додаткове освітлення..

Факт №8

Нові автомобілі Wrangler уславилися скандалами. До автомобілів 2018 та 2019 виникли питання щодо якості та безпеки. Спочатку з’явилися скарги через «смертельне коливання», а потім через неякісні шви на рамі. Проте, представники марки Jeep оперативно відреагували і почали усувати ці проблеми та відшкодовувати покупцям збитки.