Лют
12
2021

Jeep Compass втратить механічну коробку

Кросовер Jeep Compass 2021 модельного року запропонують із автоматичними коробками передач.

Компактний кросовер Jeep Compass приєднається до когорти «двохпедальних». Як повідомило видання CarsDirect, на американському ринку модель 2021 року запропонують з шести-і дев’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач, хоча актуальний модельний рік у початковій комплектації Sport і в повнопривідній модифікації поставляється з шестиступінчастою «механікою». Інформація про це виявлена ​​в документації, надісланій дилерам.

Причиною переходу на автоматичні коробки називається не затребуваність «механіки» у покупців. За даними дослідження, проведеного в США в першому кварталі 2020 року, лише 13% нових автомобілів або 41 із 327 поставляються з механічною коробкою передач. Цього кварталу цифра буде ще меншою, оскільки минулого тижня Honda виключила “механіку” зі списку опцій для таких моделей, як Fit, Civic Coupe та Accord.

Відмова від механіки збільшить базовий цінник Jeep Compass. За даними видання, на американському ринку комплектації Compass Sport з автоматичною коробкою передач коштуватиме від 25 390 доларів.

Jeep Compass не єдина модель марки, що позбавила механіки. Першими «чисто» автоматичними стали Renegade та Cherokee. Немає механічної коробки і у прямих конкурентів Compass – Mazda CX-30, Nissan Rogue Sport та нещодавно представленого Ford Bronco Sport. Єдиним трипедальним компактним кросовером на американському ринку залишився Subaru Crosstrek.

“Європейський” Jeep Compass 2021 року в базових версіях укомплектований шестиступінчастою “механікою”. На ринку новинка з’явиться цього літа. Для країн Європи кросовер наразі збирають на заводі FCA в Італії.