Лют
12
2021

Jeep оголосив конкурс на найкращу «пасхалку»

Компанія Jeep оголосила конкурс під назвою Next Jeep Easter Egg, у якому може взяти участь будь-який повнолітній мешканець США. Як нагороду автор найкращої «паска» отримає сертифікат на 50 тисяч доларів і зможе придбати будь-яку модель марки 2020 року чи новішу. Наприклад, “упакований” Grand Cherokee Overland або екстремальний Wrangler Rubicon, які на американському ринку оцінюються приблизно в таку суму.

Крайня дата подання проектів – 2 липня 2020 року. Оцінювати роботи претендентів будуть за трьома критеріями: креативності, відповідності філософії бренду та простоті реалізації, тобто наскільки просто її можна фізично реалізувати в автомобілі.

Перша «паска» з’явилася на позашляховику Jeep Grand Cherokee четвертого покоління 2011 року випуску. Всі моделі, що послідували за ним, незмінно отримували різні забавні штрихи, від силуету фірмової радіаторної решітки від головної оптики до карти пустелі Мохаве, снігової людини і легендарного всюдихода Willys 1941 року в кутку лобового скла. Наступним стане зображення, вигадане переможцем конкурсу Next Jeep Easter Egg.